Ez az álláslehetőség már nem él!
Ön valószínűleg egy korábban elmentett link, vagy egy nem frissített álláskereső oldal segítségével talált rá. Kérjük, csak akkor pályázza meg, ha a HILL honlapján felsorolt aktuális állásajánlatok között is megtalálja ezt a pozíciót!

HILL International

Office Support Assistant

Biatorbágy

Megbízónk egy nemzetközi, ipari ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cég, akik Európa szerte a helyi- és a legjelentősebb világcégekkel működnek együtt. Jelenleg Office Support Assistant pozícióba keresünk számukra szakembert.
Feladatok: Létesítményekkel kapcsolatos szolgáltatások (pl. karbantartás) koordinálása, a cég dolgozói számára üzleti utak és céges rendezvények megszervezése; beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás; általános irodai adminisztráció: számlázás, banki ügyintézés, gépjárműflotta-kezelés; a cég vendégeinek fogadása, útbaigazítása.
Elvárások: Felsőfokú végzettség, min 1-2 éves, nemzetközi vállalatnál szerzett irodai/adminisztrációs tapasztalat, angol nyelv felsőfokú ismerete (szóban és írásban), ügyfélközpontú és eredményorientált munkavégzés; csapatszellem, nyitott személyiség, szervezőkészség; jó problémamegoldó készség és proaktivitás; MS office ismeretek.
Ha a leírtak alapján magára ismer, és szívesen dolgozna egy stabil, nemzetközi hátterű, gyorsan fejlődő vállalatnál, várjuk jelentkezését és önéletrajzát az mnora@hill.hu e-mail címre.

1027 Budapest, Szász Károly utca 2.

Telefon: 201-2252; 20/201-2252
e-mail: hill@hill.hu